Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Nysa - Oferty wynajmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny położony ul. Grottgera w Nysie, w bardzo dogodnej lokalizacji zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. Dom jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany, ul. Lipowa

Oława(Nysa + 49 km)

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Wynajmę nowy dom w zabudowie szeregowej, położony w centrum Oławy w cichej okolicy. Parter składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, toalety, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Prószków

Prószków(Nysa + 37 km)

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny,komfortowy dom w Prószkowie. Oferujemy Państwu do wynajęcia,komfortowy,podpiwniczony,piętrowy dom w Prószkowie,zaledwie 12 km od Opola,9 km od zjazdu z autostrady A-4.Parter: 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł150 m² 38,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Biuro nieruchomości homfi prezentuje dom z ogrodem w zabudowie szeregowej w Smolcu - z szybkim dojazdem do centrum Wrocławia. Dostępny od 06.2026 DOM Do wynajęcia komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł160 m² 53,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 zlokalizowany w Tyńcu Małym. Nieruchomość składa się z 5 pokoi oraz dwóch łazienek, toalety dużej kuchni, zadaszonego tarasu (.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł179 m² 34,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

= kontakt magdalena cecotka tel:   = umeblowany dom W zabudowie szeregowej, umeblowany, dwupiętrowy, 4 pokojowy W tym 3 niezależne sypielnie, dodatkowe 2 gabinety , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Brożec

Brożec(Nysa + 45 km)

4 200 zł130 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia połowa domu jednorodzinnego w miejscowości Brożec, ok 8 km od Krapkowice. Oferta najmu składa się z dwóch części. Dół to kawalerka, 30 m2 z łazienką i kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł150 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej. 3 sypialnie, duży salon z wyjściem na ogród, kuchnia, wc i łazienka. English description below układ pomieszczeń Na dwupoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł320 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferta wynajmu domu Opole, kolonia Gosławicka Oferujemy do wynajęcia przestronny dom idealny do zamieszkania, położony w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Opole

Gosławice,Opole(Nysa + 44 km)

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, funkcjonalnego, nowego domu w Opolu. Budynek ma ponad 85 m2 powierzchni mieszkalnej plus taras, ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

10 200 zł136 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej 3 i 6 pokoi. Dodatkowo możliwość wynajmu domu wolnostojącego 6 - pokojowy. Opiekun Oferty Svitlana Luts Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Rochus,Nysa

3 500 zł83 m² 42,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:761 m²

Do wynajęcia nowy, parterowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Nysie przy Alei Wojska Polskiego, woj. opolskie. Nieruchomość ma 82,6 m2 powierzchni użytkowej i jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nysa

Nysa,opolskie

1 200 zł75 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od stycznia połowa domu z osobnym wejściem bez właścicieli i innych lokatorów,położony na ładnej działce blisko sklepów i przystanków miejskich.Mieszkanie składa się.