Mieszkanie
Jadwigi, Środmiescie, Nysa, opolskie
- 419 000 zł
- 48 m²
- 8 729,17 zł/m²
Przemek Pasturek
Skontaktuj się
Mieszkanie
Jadwigi, Środmiescie, Nysa, opolskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 8 maja 2026
419 000 zł 48 m² 8 729,17 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/4
2
1975
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1975Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 419 000 zł (8 729,17 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 8 m²
- Czynsz: 610 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: KINGDOM Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 13/19243/OMS
Lokalizacja
- Adres: Jadwigi, Środmiescie, Nysa, nyski, opolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, rzeka
- cicho
- W pobliżu: restauracja, fitness, centrum handlowe, park
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku w centrum Nysy.
Dlaczego to mieszkanie ma sens: generalny remont w 2023 roku brak ukrytych kosztów pełne wyposażenie w cenie oszczędzasz czas i pieniądze 2 niezależne pokoje idealne pod wynajem lub dla pary centrum miasta wszystko w zasięgu kilku minut parking za szlabanem realny komfort, nie miły dodatek piwnica dodatkowa przestrzeń budynek w trakcie termomodernizacji niższe (...)