Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Nysa – oferty mieszkań

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzka

Środmiescie,Nysa

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 52 m | Centrum Nysy | Blisko uczelni i parku Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji w Nysie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Środmiescie,Nysa

369 000 zł43 m² 8 678,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,52m , położone na 3 piętrze budynku przy ul. Wrocławskiej w Nysie. Lokal posiada ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ujejskiego

Radoszyn,Nysa

385 000 zł61 m² 6 353,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Nysie, przy ulicy Ujejskiego. To przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarosława

Środmiescie,Nysa

315 000 zł44 m² 7 238,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,52 m , usytuowanego na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku przy ul. Biskupa Jarosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Zwierzyniec,Nysa

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na 4. piętrze w niskim, zadbanym budynku. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nysa

Nysa,opolskie

545 000 zł84 m² 6 488,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 84 m , położone na 2. piętrze w kamienicy. Mieszkanie przeszło generalny remont ok 6 lat temu, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zjednoczenia

Środmiescie,Nysa

275 000 zł35 m² 7 959,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,55 m , położone na parterze w spokojnej części miasta przy ul. Zjednoczenia w Nysie. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Środmiescie,Nysa

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie przy ulicy Królowej Jadwigi w Nysie, woj. opolskie. Mieszkanie posiada 48m2 powierzchni użytkowej i położone jest na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Zamłynie,Nysa

3 000 zł57 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 56,81 m z balkonem, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Belweder. To doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodkowska

Podzamcze,Nysa

2 500 zł52 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,10 m , położone na parterze budynku przy ul. Grodkowskiej w Nysie. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałczyńskiego

Gałczyńskiego,Nysa

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofert prywatna, bez pośredników, bez prowizji, na sprzedaż mieszkanie 60m2, 3 pokoje, piwnica, balkon, nysa, os. Gałczyńskiego, 4 piętro Cena: 420.000zł do negocjacji. Wejść i mieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ujejskiego

Radoszyn,Nysa

390 000 zł61 m² 6 435,64 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Środmiescie,Nysa

430 000 zł66 m² 6 544,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone na 2. piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Lokal składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Zamłynie,Nysa

3 000 zł57 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m z balkonem, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Belweder. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowiańska

Zawodzie,Nysa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu nowego Apartament loft o pow. 33 m2 na Ip. Nieruchomość posiada pełne wyposażenie dla całego komfortu życia: - świetnie zaprojektowanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowiańska

Zawodzie,Nysa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu nowego Apartamentu o pow. 34 m2 na iip. Nieruchomość posiada pełne wyposażenie dla całego komfortu życia: - świetnie zaprojektowanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Franciszkańska

Podzamcze,Nysa

4 100 000 zł2 831 m² 1 448,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Wyłączność! polecamy bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny na sprzedaż-teren niezalewowy nysa ul. Franciszkańska 20. Działka z ostatecznym pozwoleniem budowlanym z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ujejskiego

Radoszyn,Nysa

399 000 zł61 m² 6 584,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zjednoczenia

Środmiescie,Nysa

275 000 zł35 m² 7 959,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 34,55 m , położone przy ul. Zjednoczenia w Nysie. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zjednoczenia

Środmiescie,Nysa

340 000 zł50 m² 6 863,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,54 m , położone w Nysie przy ul. Zjednoczenia, w odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. Lokal usytuowany jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Zamłynie,Nysa

3 400 zł57 m² 59,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Środmiescie,Nysa

440 000 zł66 m² 6 697,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Zwierzyniec,Nysa

469 000 zł92 m² 5 108,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,8 m , położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w Nysie. To przestrzeń, która od pierwszej chwili zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Zawodzie,Nysa

1 750 zł40 m² 43,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul. Słowiańskiej w Nysie. Lokal o powierzchni 40,40 m położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Zwierzyniec,Nysa

335 000 zł49 m² 6 836,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Zwierzyniec,Nysa

399 999 zł72 m² 5 555,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 72 m , położonego na 2. piętrze w budynku z windą, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Nysie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Środmiescie,Nysa

279 000 zł36 m² 7 671,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie położone przy ulicy Wrocławskiej w Nysie, woj. opolskie. Mieszkanie posiada 36,37 m2 powierzchni użytkowej i położone jest na IV piętrze w bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ujejskiego

Radoszyn,Nysa

399 000 zł61 m² 6 584,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głuchołaska

Średnia Wieś,Nysa

110 000 zł34 m² 3 267,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania pisemnych ofert w konkursie na sprzedaż prawa własności lokalu mieszkalnego w Nysie. Nieruchomość zlokalizowana jest w Nysie w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słowiańska

Zawodzie,Nysa

519 000 zł63 m² 8 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu, położonego w historycznym i prestiżowym budynku na Osiedlu Nowa Słodownia w Nysie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Środmiescie,Nysa

198 000 zł26 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanej w sercu Nysy, przy ul. Piastowskiej. To urocze mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Południe,Nysa

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone na 11 piętrze w zadbanym bloku z windą. Lokal jest jasny, z dużym potencjałem aranżacyjnym i możliwością przerobienia na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Południe,Nysa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Naszym Biurze! Do wynajęcia mieszkanie w Nysie, nysa- południe ul. Kusocińskiego.! umowa Najmu okazjonalnego opis : - powierzchnia 38 m2 ; - 2 oddzielne pokoje; - 1 kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Zawodzie,Nysa

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z dużą piwnicą! Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Środmiescie,Nysa

290 000 zł63 m² 4 614,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,85 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Krzywoustego. To idealne miejsce dla osób pragnących połączyć komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Nysa,opolskie

355 000 zł44 m² 8 068,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wita Stwosza w Nysie tuż przy Parku Paderewskiego z tężnią solną! Szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczaka

Południe,Nysa

310 000 zł49 m² 6 357,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,76 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu Nysa Południe. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligonia

Nysa,opolskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie parter, centrum Nysy, ul. Ligonia Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w sercu Nysy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Zawodzie,Nysa

386 302 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 47.11 m2, , które znajduje się w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowiańska

Zawodzie,Nysa

541 224 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 75.17 m2, , które znajduje się w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Zawodzie,Nysa

478 305 zł59 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 59.05 m2, , które znajduje się w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy. To idealne rozwiązanie dla osób.