Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Nysa - Oferty sprzedaży i najmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Zwierzyniec,Nysa

179 000 zł24 m² 7 489,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Do sprzedania kawalerka o powierzchni 23,9 m2 położona na czwartym piętrze bloku przy ul. 11 Listopada w Nysie. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Nysa,opolskie

1 250 zł35 m² 35,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podzamcze | 2 pokoje | osobna kuchnia | balkon Lokalizacja: ul. Franciszkańska, nysa Ilość pokoi: 2 Metraż: 35,92 m2 Piętro: 1 Czynsz 1 250,00 zł Opłaty ok. 485 zł + prąd + gaz Forma najmu najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Nysa,opolskie

349 000 zł54 m² 6 448,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe i w pełni wyremontowane mieszkanie o łącznej powierzchni 54,12m2(mieszkanie 46,42m2, piwnica 7,7m2) przy ulicy Kusocińskiego w Nysie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Podzamcze Sektor C

Nysa,opolskie

293 951 zł49 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,65 zlokalizowane na osiedlu Podzamcze w Nysie - w mieście z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nysa,opolskie

690 000 zł83 m² 8 283,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

* kupujący nie płaci prowizji* * oferta na wyłączność* Prezentujemy Państwu w pełni rozkładowe niezwykle gustowne, eleganckie oraz bezczynszowe mieszkanie apartamentowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nysa

Nysa,opolskie

180 000 zł33 m² 5 389,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Nysy. Wysokość pomieszczeń w tej ciekawej nieruchomości to 3,40 m. Kawalerka znajduje się na trzecim piętrze schludnej i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prudnicka

Środmiescie,Nysa

499 999 zł88 m² 5 714,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Sprzedam przestronne, komfortowe mieszkanie 87,5 m2 w kamienicy (wspólnota mieszkaniowa, księga wieczysta udział w gruncie pod budynkiem) w centrum miasta na pierwszym piętrze po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

195 000 zł82 m² 2 378,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Expander ma zaszczyt zaprezentować Państwu to urokliwe mieszkanie w kamienicy, które oferuje niepowtarzalną okazję do własnej aranżacji i inwestycji. To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nysa,opolskie

699 000 zł83 m² 8 391 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Środmiescie,Nysa

315 000 zł50 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe na ulicy Mariackiej 3 w Nysie o powierzchni 49.5m. Czwarte piętro. Odnowiona klatka schodowa, blok ocieplony. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Nysa,opolskie

299 000 zł44 m² 6 741,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,35m2 położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielawska

Środmiescie,Nysa

3 900 zł130 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 130 m w nowo wybudowanej kamienicy z dostępem do wielu udogodnień i zapewnieniem bezpieczeństwa. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celna

Nysa,opolskie

299 000 zł52 m² 5 795 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

OKazjonalna cena tylko 299 tyś. zł ( 5795 zł / m2 ) rekomenduję i zapraszam do zakupu Komfortowego mieszkania z balkonem i bardzo dużą piwnicą w centrum nysy! W topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Nysa,opolskie

235 000 zł59 m² 3 956,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Nysy, przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie dwustronne, jasne, z osobną kuchnią. Nieruchomość o powierzchni 59,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nysa,opolskie

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opis nieruchomości: oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na trzecim piętrze o powierzchni 69m2(powierzchnia mieszkania po podłodze wraz z garderobą wynosi 120m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Środmiescie,Nysa

249 000 zł59 m² 4 191,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuchołaska

Nysa,opolskie

245 000 zł48 m² 5 114,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 47,9 mkw z przynależną piwnicą. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Nysa,opolskie

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi ok. 36 m2. Mieszkanie ciepłe, jasne z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Nysa,opolskie

241 238 zł115 m² 2 106,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości lokalowej położonej przy ul. Piłsudskiego 33/1a, 48-303 Nysa Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sudecka

Południe,Nysa

332 000 zł84 m² 3 971,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie! Świetna inwestycja dla inwestora pod wynajem lub do zamieszkania. Dzielnica miasta Nysa Południe. Na całym osiedlu jest to jedyna klatka z pięciopokojowymi mieszkaniami, taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Nysa,opolskie

359 000 zł60 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Joanna 662_274_747 nowa niższa cena - 359 tys.! mieszkanie idealnie nadaje się na inwestycję pod wynajem. Bardzo dużo pytań o wynajem przez firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Nysa,opolskie

372 000 zł48 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Kupujący nie płaci prowizji, oferta bez pośredników. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Franciszkańskiej 7. Gotowe do wydania nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Nysa,opolskie

482 000 zł65 m² 7 415,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kupujący nie płaci prowizji, oferta bez pośredników. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej Przystań Franciszka. Mieszkanie o powierzchni 65m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Nysa,opolskie

279 000 zł49 m² 5 659,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciepłe i przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy na sprzedaż o powierzchni 49.30 m2 w Nysie położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie przestronne i rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2, rozkładowe, otwarta kuchnia, łazienka z wc, słoneczne i bardzo ciepłe. Umeblowane i wyposażone w sprzęt agd: kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staromiejski

Nysa,opolskie

240 000 zł82 m² 2 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne słoneczne mieszkanie w kamienicy , drugie piętro ,3 przestrzenne pokoje,centralne ogrzewanie,wszystkie okna jak i drzwi nowe. Kuchnia umeblowana kopletna nowa nieużywana! Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bończyka

Nysa,opolskie

210 000 zł72 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wygodne, przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym salonem. Oprócz salonu 3 przytulne pokoje, wygodna kuchnia z możliwością przyłączenia jadalni. Mieszkanie daje dużą swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Nysa,opolskie

165 000 zł74 m² 2 229,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania bardzo duże, słoneczne i ciepłe mieszkanie usytuowane na spokojnym uboczu osiedla.Korzystne położenie na drugim piętrze - wystarczająco izoluje od hałasu i nie nastręcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Południe,Nysa

240 000 zł110 m² 2 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stan deweloperski pośredników proszę aby nie dzwonili nowe instalacje elektryczne, gazowe, woda. Nowe grzejniki, okna plastikowe również nowe. Własny piec dwu-funkcyjny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zjednoczenia

Nysa,opolskie

105 000 zł47 m² 2 234,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2. Mieszkanie usytuowane jest w centrum miasta Nysa przy ul.Zjednoczenia na IV piętrze. Jest jasne i słoneczne. Z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Południe,Nysa

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduję się na malowniczo położonym osiedlu Nysa Południe w sąsiedztwie sieci sklepów. Dzięki wschodnio-zachodniemu ułożeniu okien możemy cieszyć się jasnym wnętrzem przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nysa

Południe,Nysa

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na ósmym piętrze, składające się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jasne, ustawne pokoje. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasylewskiego

Południe,Nysa

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ul. Wasylewskiego okazja 3pokoje, i Piętro, 60 m. mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione okna i gładzie na ścianach, kafelki, kuchnia pod zabudowe. tel.   . Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Nysa,opolskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 36 m2, położona na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi (duży z balkonem), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościelny

Nysa,opolskie

135 000 zł52 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

mieszkanie dwu pokojowe z osobną kuchnią i łazienka.Od strony podwórka duży balkon.Mieszkanie ma centralne ogrzewanie.Jest do całkowitego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawlik

Nysa,opolskie

170 000 zł61 m² 2 805,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Komfortowe mieszkanie, duża możliwość przeróbek, spoojni sąsiedzi, w okolicy fortyfikacje zalesione starodrzewewem - możliwość ciekawych spacerów, grilowania itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Nysa,opolskie

139 000 zł42 m² 3 309,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w bloku czteropiętrowy(budynek z cegły) w skład którego wchodzą : kuchnia z nowymi meblami (5 tyś zł) , które są w cenie mieszkania, 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

240 000 zł125 m² 1 920 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przepiękne mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Głuchołaz. Układ mieszkania oraz jego lokalizacja pozwala na komfortowe zamieszkanie jak również prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nysa

Nysa,opolskie

145 000 zł43 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne mieszkanie po całkowitym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nysa,opolskie

159 000 zł57 m² 2 777,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone na drugim piętrze w kamienicy. W kuchni meble w zabudowie stałej wraz ze sprzętem agd ( oprócz piekarnika). Kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Nysa,opolskie

239 000 zł86 m² 2 779,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Nysy na sprzedaż 3-pokoje z aneksem kuchennym o pow. 86m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze kamienicy w centrum Nysy. Mieszkanie jest dwustronne.