Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania do wynajęcia Nysa - Oferty wynajmu mieszkań

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Nysa,opolskie

700 zł48 m² 14,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane, zawiera wszystkie urządzenia rtv i agd, mieszkanie jest po remoncie, czyste i zadbane,częśc okien wychodzi centralnie na rynek, mieszkanie nie jest przeznaczone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

820 zł38 m² 21,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia. 2 pokoje (38 m2), os.Podzamcze. Cena 820 zł + media (depozyt 800). Informacje tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nysa

Nysa,opolskie

370 zł48 m² 7,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Nysie o pow. 48,70 m2 położone w bloku na II piętrze składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Czynsz 370zł + odstępne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otmuchowska

Nysa,opolskie

280 zł50 m² 5,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokój dwuosobowy dla osób niepalących, od marca 2009, w mieszkaniu gdzie jeden pokój zajmuje już para studencka. Mieszkanie bardzo ciepłe, po remoncie, wymienione okna, łazienka (z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Nysa,opolskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witaj! Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe dla 5 osób (najchętniej studenci). Mieszkanie jest w pełni wyposażone, przytulne i w dobrej lokalizacji. W mieszkaniu jest szybki internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Celna

Nysa,opolskie

800 zł42 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia w centrum Nysy (ul. Celna), stan bardzo dobry, po remoncie, w pełni umeblowane, drewniane podłogi, balkon, sprzęt agd, pralka, lodówka, prysznic, duzy korytarz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nysa

Nysa,opolskie

220 zł80 m² 2,75 zł/m²