Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z prawem własności Nysa - Lista ofert

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Nysa

Nysa,opolskie

180 000 zł33 m² 5 389,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Nysy. Wysokość pomieszczeń w tej ciekawej nieruchomości to 3,40 m. Kawalerka znajduje się na trzecim piętrze schludnej i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prudnicka

Środmiescie,Nysa

499 999 zł88 m² 5 714,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Sprzedam przestronne, komfortowe mieszkanie 87,5 m2 w kamienicy (wspólnota mieszkaniowa, księga wieczysta udział w gruncie pod budynkiem) w centrum miasta na pierwszym piętrze po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

195 000 zł82 m² 2 378,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Expander ma zaszczyt zaprezentować Państwu to urokliwe mieszkanie w kamienicy, które oferuje niepowtarzalną okazję do własnej aranżacji i inwestycji. To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nysa,opolskie

699 000 zł83 m² 8 391 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

* kupujący nie płaci prowizji* * oferta na wyłączność* Prezentujemy Państwu w pełni rozkładowe niezwykle gustowne, eleganckie oraz bezczynszowe mieszkanie apartamentowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

289 000 zł49 m² 5 946,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w jednym z bloków w Nysie dz. Podzamcze Sektor B. Zlokalizowane na I piętrze o pow. 48,60 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Środmiescie,Nysa

315 000 zł50 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe na ulicy Mariackiej 3 w Nysie o powierzchni 49.5m. Czwarte piętro. Odnowiona klatka schodowa, blok ocieplony. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Nysa,opolskie

299 000 zł44 m² 6 741,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,35m2 położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celna

Nysa,opolskie

299 000 zł52 m² 5 795 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

OKazjonalna cena tylko 299 tyś. zł ( 5795 zł / m2 ) rekomenduję i zapraszam do zakupu Komfortowego mieszkania z balkonem i bardzo dużą piwnicą w centrum nysy! W topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Nysa,opolskie

235 000 zł59 m² 3 956,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Nysy, przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie dwustronne, jasne, z osobną kuchnią. Nieruchomość o powierzchni 59,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nysa,opolskie

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opis nieruchomości: oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na trzecim piętrze o powierzchni 69m2(powierzchnia mieszkania po podłodze wraz z garderobą wynosi 120m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Środmiescie,Nysa

249 000 zł59 m² 4 191,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuchołaska

Nysa,opolskie

245 000 zł48 m² 5 114,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 47,9 mkw z przynależną piwnicą. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sudecka

Południe,Nysa

332 000 zł84 m² 3 971,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie! Świetna inwestycja dla inwestora pod wynajem lub do zamieszkania. Dzielnica miasta Nysa Południe. Na całym osiedlu jest to jedyna klatka z pięciopokojowymi mieszkaniami, taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Nysa,opolskie

359 000 zł60 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Joanna 662_274_747 nowa niższa cena - 359 tys.! mieszkanie idealnie nadaje się na inwestycję pod wynajem. Bardzo dużo pytań o wynajem przez firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Nysa,opolskie

372 000 zł48 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Kupujący nie płaci prowizji, oferta bez pośredników. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Franciszkańskiej 7. Gotowe do wydania nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Nysa,opolskie

482 000 zł65 m² 7 415,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kupujący nie płaci prowizji, oferta bez pośredników. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej Przystań Franciszka. Mieszkanie o powierzchni 65m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Nysa,opolskie

279 000 zł49 m² 5 659,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciepłe i przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy na sprzedaż o powierzchni 49.30 m2 w Nysie położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie przestronne i rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

349 700 zł48 m² 7 285,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem ogłoszenia jest 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w inwestycji Przystań Franciszka. To wyjątkowy lokal o powierzchni 48m z balkonem z ekspozycją na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Nysie na osiedlu Podzamcze. W skład wchodzą : -3 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój w kształcie litery Mieszkanie przygotowane do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

469 700 zł65 m² 7 226,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem ogłoszenia jest 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w inwestycji Przystań Franciszka. To wyjątkowy lokal o powierzchni 65 m z balkonem z ekspozycją na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Podzamcze Sektor C

Nysa,opolskie

275 000 zł64 m² 4 330,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w spokojnej okolicy( Podzamcze C Nysa) Powierzchnia wynosi 63,50m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki.Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Nysa,opolskie

425 000 zł73 m² 5 821,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie 73 m2 w wysokim standardzie, na 2 piętrze w spokojnej kamienicy przy ul. Mariackiej, w centrum Nysy. W mieszkaniu został przeprowadzony kapitalny remont (zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 48 m 4 piętro. Mieszkanie po generalnym remoncie wymienione okna rolety antywlamaniowe w oknach w całym mieszkaniu. Kuchnia pod zabudowę łazienka nową z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nysa

Południe,Nysa

310 000 zł84 m² 3 708,13 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Sprzedam duże mieszkanie (M6) o powierzchni 83,6 mkw do dowolnej aranżacji w odnowionym bloku. Mieszkanie składa się z 5 pokoi (w tym salon z balkonem; jeden z pokoi aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

259 000 zł49 m² 5 257,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nie do sprzedania wycofano

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ujejskiego

Nysa,opolskie

305 000 zł60 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m. Mieszkanie po remoncie wszystkie instalacje nowe. . Mieszkanie jest świeżo pomalowane gotowe do zamieszkania bez narzuconego układu mebli gotowe do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Otmuchowska

Nysa,opolskie

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na I piętrze budynku z cegły,przy ul.Otmuchowskiej w byłej jednostce wojskowej o pow. 67m2 : - salon z aneksem kuchennym, - 2 pokoje, - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nysa

Południe,Nysa

235 000 zł56 m² 4 159,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dla Ciebie.Spokojna dzielnica z terenem rekreacyjnym(siłownia na powietrzu,ogrodzony plac zabaw dla dzieci,boisko asfaltowe w pobliżu park).Na terenie są różne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Południe,Nysa

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się na IV piętrze 4 kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego przy ulicy Korczaka w Nysie. Budynek posiada instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową i sieciowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Środmiescie,Nysa

220 000 zł86 m² 2 567,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie własnościowe o pow. 85,7m2 na mniejsze za dopłatą. Kamienica poniemiecka Nysa Wita Stwosza, 2 piętro. Liczba pokoi 4, łazienka, duża kuchnia, duża piwnica, strych. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nysa

Nysa,opolskie

185 000 zł69 m² 2 690,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny lokal mieszkalny znajdujący się na drugim piętrze jednej z trzypiętrowych kamienic zlokalizowanych w centralnej części Nysa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Środmiescie,Nysa

150 000 zł88 m² 1 701,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i dwóch przedpokoi, usytuowane na II piętrze budynku wielorodzinnego o łącznej powierzchni użytkowej 88,18m2. Uwaga! Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nysa

Nysa,opolskie

110 000 zł81 m² 1 354,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Okazja! Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 81,24 m2. Mieszkanie zaadoptowane ze strychu, w trakcie remontu. W budynku zostały wymienione piony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celna

Nysa,opolskie

250 zł56 m² 4,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe , całkowicie umeblowane dla 3 studentów/tek z 4 miejsc tj. 1 pokoj dla 2 studentów/tki. 2-gi pokój 2 - osobowy posiada 1 wolne miejsce dla studentki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staromiejski

Nysa,opolskie

240 000 zł82 m² 2 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne słoneczne mieszkanie w kamienicy , drugie piętro ,3 przestrzenne pokoje,centralne ogrzewanie,wszystkie okna jak i drzwi nowe. Kuchnia umeblowana kopletna nowa nieużywana! Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Południe,Nysa

240 000 zł110 m² 2 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stan deweloperski pośredników proszę aby nie dzwonili nowe instalacje elektryczne, gazowe, woda. Nowe grzejniki, okna plastikowe również nowe. Własny piec dwu-funkcyjny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nysa

Południe,Nysa

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na ósmym piętrze, składające się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jasne, ustawne pokoje. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nysa

Nysa,opolskie

145 000 zł43 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne mieszkanie po całkowitym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Nysa,opolskie

239 000 zł86 m² 2 779,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Nysy na sprzedaż 3-pokoje z aneksem kuchennym o pow. 86m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze kamienicy w centrum Nysy. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Nysa,opolskie

160 000 zł44 m² 3 619,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe + garderoba,jasna kuchnia i łazienka wszystkie pomieszczenia po gruntownym remoncie na pierwszym piętrze w centrum miasta. Została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celna

Nysa,opolskie

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

mieszkanie własnościowe, iiip, balkon od ulicy Celnej. Mieszkanie słoneczne, ciche, ciepłe (budynek docieplony, powyżej ciepły, suchy strych). Centralne ogrzewanie, żeliwne grzejniki. Podłogi parkiet.