Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Nysa Środmiescie

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Środmiescie,Nysa

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Do wynajęcia mieszkanie w centrum Nysy przy ulicy Królowej Jadwigi. Mieszkanie o powierzchni 50m2 położone jest na 2-piętrze w bloku 4-piętrowym. 2 pokoje częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Środmiescie,Nysa

150 000 zł88 m² 1 701,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i dwóch przedpokoi, usytuowane na II piętrze budynku wielorodzinnego o łącznej powierzchni użytkowej 88,18m2. Uwaga! Sprzedaż.