Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Nysa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Nysa,opolskie

142 000 zł49 m² 2 897,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

mieszkanie b. słoneczne Łazienka i ubikacja osobno. Jest balkon i piwnica. Widna kuchnia z widokiem na zabudowę jednorodzinną - tak samo w przypadku małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Nysa,opolskie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie bardzo słoneczne z balkonem, duży salon z aneksem kuchennym, panele, gładzie, nowe okna pcv, łazienka razem z wc, co miejskie, czynsz ok. 240 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Nysa,opolskie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe do przerobienia na lokal użytkowy w Nysie w centrum. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Nysa,opolskie

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Moniuszki, na 3 piętrze w kamienicy (z odnowioną zieloną elewacją). Powierzchnia to 35m2, jeden pokój ma około 15m2 drugi około 5-6m2, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Nysa,opolskie

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie w nysie ul gałczyńskiego, 4 pietro, 3 pokoje, balkon, piwnica, nowe okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osmańczyka

Nysa,opolskie

215 000 zł72 m² 2 986,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na parterze na os. Rodziewiczówny w Nysie z balkonem, z piwnicą; na podłogach panele i kafle, okna pcv,kuchnia zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Nysa,opolskie

226 300 zł73 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, wymienione okna- plastik, podłogi wyrównane, położone panele i kafelki, ściany- gładź gipsowa. Łazienka wykafelkowana, z dużą narożną wanna i oddzielną kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Nysa,opolskie

200 000 zł72 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze ( z dopłatą) atrakcyjnie położone w centrum Nysy (ul Piastowska) mieszkanie, o powierzchni 72m2, w starym budownictwie. 3 pokoje, łazienka, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krawiecka

Nysa,opolskie

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania : góra domu w Nysie przy ulicy Krawieckiej: 50m2 (poza metrażem inne pomieszczenia do zagospodarowania), 2,5 ara ogródka, komórka. Cena do uzgodnienia. tel.   lub:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Podzamcze,Nysa

294 000 zł35 m² 8 312,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i prywatnym parkingiem Nysa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,37 m , położone na 2 piętrze zadbanego budynku w Nysie, na.